| dragoshudita a întrebat:

Sall.am un telefon Samsung star 3 s gt-5229 si cand sun pe cineva imi apare,,Apasati,, Mentinere,, pentru a accesa functii apel,, Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Unicubeii a răspuns:

Nu iti fa griji, asa imi apare si mie, nu trebuie sa faci nimic dar daca vrei sa dai pe difuzor tine apasat pe tasta de blocare si afli mai multe. Nu te ingrijora, asa e la telurile cu touch

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU trebuie să faci nimic deosebit, aşa este opţiunea/meniul.

Dacă vrei să faci o selecţie referitoare la acel contact ( număr ) atunci ţi apăsat şi îţi apar opţiunile disponibile ( funcţii apel ).

Toate cele bune.