| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,as putea sa ii fac bunicii mele un caodu de ziua ei(2 noiembrie) un ZTE S302? ea nu vede prea bine si ma gandeam sa ii iau un telefon cu taste mari cum e cel de la ZTE si de unde as putea achizitiona unul, ca la Orange nu mai gasesc? asta e bun:http://www.okazii.ro/alte-marci-de-telefoane/zte-s302-a1 18639646 sau dati-mi voi alt site, daca nu e bun ala. Funda

2 răspunsuri:
| cosmin12cosmin12 a răspuns:

Buna ti-as recomanda sa nu-i dai bunici tale un telefon deoarece nu prea ii intereseaza pe batrani lumea asta moderna ti-as recomanda sa ii dai o felicitare o brajitura un pliovaras sau ceva de genu dar sa nu fie modern:d

Răspuns utilizator avertizat