| vighandrada a întrebat:

Sall. Care telefon e mai bun Samsung galaxy s2 plus sau Samsung galaxy s4 mini? Funda

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

S4 mini, tehnologie mai noua, mai multa memorie ram, frecventa procesorului mai mare, rezolutia putin mai mare, camera imbunatatita, superior cam din toate punctele de vedere.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0_2505.php

Toate cele bune.

| KamaSutra a răspuns:

S4 mini e mult mai bun din toate punctele de vedere