| FaraNumePls a întrebat:

Sall, care vi se pare mai bun? Microsoft Lumia 640 sau 650? Dau funda

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaaaac! Rable cu windows!

| charlietherip a răspuns:

Dupa gustul meu 640 e mai bun acum depinde de gusturile tale, eu am 640 de 1 an si totusi inca merge bine chiar daca l-am mai scapat pe jos nu s-a spart.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Pai daca te intereseaza pretul, 640 daca nu, 650

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

Nokia Lumia 640 cauta si pe Youtube review de-la el.

| LTAA a răspuns:

650. Da, procesorul e mai slăbuț, dar în rest sta mai bine
http://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7055&idPhone2=7859

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici unul. Nu-ti lua cu Windows. Sunt proaste. Am avu 640 si nu mai vreau cu Windows, in veci. Android - cel mai bun!

| Deaad a răspuns:

Mi se pare mai bun Microsoft Lumia 640, ca presupun ca e mai vechi ca 650.Cu cat e mai vechi, cu atat e mai bun, ca vinul.
Uite, de exemplu, eu ti-as recomanda acest telefon foarte foarte bun:
https://images.okr.ro/......235_11.jpg

Răspuns utilizator avertizat