| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cat ma costa la un service din constanta(oricare) sa fac 2 cartele:1 de cosmote si una de Orange/Vodafone microsim pentru galaxy s3?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

La service doar o sa ti le taie si nu o sa iti ceara nici un ban dar ii dai tu 10 lei ii ia mai putin de 2 secunde sa o taie are un mecanism special. La reprezentanta iti da cartela noua microsim mie mi-a luat 3 euro din credit de pe telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu iti schimba numarul eu aveam un sim care l-am taiat singur si imi facea figuri. M-am dus la Vodafone si in mai putin de 2 minute mi-a dat alt microsim nou cu acelasi numar de telefon ei au microsimuri goale si doar iti transfera numarul daca esti la cartela se face tot intr-un minut.