| y0nutz3ly a întrebat:

Sall! ce optiune imi recomandati la cartela cosmote cu 5 euro?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce sa iti recomandam noi? Alege optiunea pe care o vrei tu si iti place.

| CosmoteRomania a răspuns:

Salutare! Iti recomandam extraoptiunea START Unlimited: 240 minute si SMS-uri nationale, 100MB trafic date, 4000 minute in Romtelecom fix si nelimitat in COSMOTE. Acceseaza urmatorul link pentru mai multe informatii http://www.dubleazamagia.ro/extraoptiuni-cartela.html.
Multumim!