| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce sa aleg galaxy s3 sau iphone 5, nu conteaza cat costa iphonu, vreau sa scrieti si de ce ati ales iphone sau galaxy? Funda PS:mai lasati-ma cu rahatu vostru de one x ca nu e bun de nimic si in plus are si design urat, eu vreau sa aleg dintre galaxy si iphone

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Salut. Nici mie nu-mi place HTC One X, e najpa rolling on the floor Opinia mea ar fi sa alegi Galaxy S3 pentru ca e mai rezistent, e mai frumos, mult mai luminos, cu toate ca parca(dupa parerea mea iPhone-u se vede mai clar) si vorba aia, e SAMSUNG =)

Răspuns utilizator avertizat
| greatLOL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Husa de silicon sau toc?-Husa de silicon = 15 lei.(iti recomand)
-Toc special Galaxy S III cam 35
dar nu stiu cum esterolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| greatLOL a răspuns (pentru adrianboss2011):

Sigur nu aluneca! Plss o mica funda? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Samsungul e ff bun, dar iphone 5 este placerea pacatoasa happy, deci as alege iphone5 pentru toate aplicatile din appsore si in general dizainu

| reky a răspuns:

Ai vazut testul cu Samsung si iPhone? iPhone a castigat la rezistenta, in plus e misto!