| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce sa aleg S3 sau iphone 5, de ce? nu conteaza cat costa iphone, banii nu sunt o problema

7 răspunsuri:
| djacido a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Nu e nevoie de nici o explicatie happy

| mczacky a răspuns:

Sa fiu sincer pentru aplicati si alte chestii sunt bune amandoua parerea dar daca l-ai scapat pe jos oleaca mai tare s-a dus uitate la forum pe net si vezi ce zice lumea de unu si de altu

| thebiggesttroll a răspuns:

Nu te prostii cu iphone cumpara galaxy s3 sau mai bun HTC one x dar nici un caz iphone.

Răspuns utilizator avertizat
| thebiggesttroll a răspuns:

Na depinde daca vrei performanta mare cumpara sgs3 iar daca vrei sa arate bine cumpara iphone 5 dar eu dintre alea doua as merge pe sgs3

Răspuns utilizator avertizat
| Raduuu95 a răspuns:

Iphone are un sistem de operare mai dragut si mult mai simplu. In schimb androidu` este foarte complicat si are cateva probleme.