| Giulia100 a întrebat:

Sall! Ce sa fac daca nu imi apare ca am cardul de memorie in telefon?

5 răspunsuri:
| Anonymous412 a răspuns:

Scoate cardul, inchide telefonul, baga-l inapoi, si reporneste.
Daca nu merge asa, inseamna ca ori cardul ori telefonul are o problema.

| Zathara a răspuns:

Încearcă să repoziționezi cardul, poate nu s-a potrivit bine. Altceva nu prea poți face.

| Jecs_Dave_1998 a răspuns:

Am patit si eu, cardul era stricat, vezi daca merge in alt telefon

| Bayaslan_Hayriye_2001 a răspuns:

Încearcă sa aseze iarăsi cartela, daca nu merge mergi la un centru de telefoane (Vodafone, cosmice, Orange, etc)

| ioanach98 a răspuns:

Incearca sa inchizi telefonul, sa reintroduci cardul si sa il repornesti.