| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall ce telefon ar fi mai bun, LG l5 sau xperia U! Va rog spuneti-mi PLZZ FUNDA PT CEL MAI BUN

Răspuns Câştigător
| marianyonutz93 a răspuns:

Sincer daca as fi in locul tau as alege Xperia U, am avut LG si dupa un timp s-a stricat. Nu o sa regreti daca iti cumperi Xperiawinking

10 răspunsuri:
| samysamy a răspuns:

Xperia insa daca ar fi sa-ti recomand eu un telefon ti-as recomanda un Samsung galaxy ace (plus) cu banii cu care iti cumperi un astfel de telefon. SAMSUNG BEST EVER! Ei bine asta depinde de tine daca-ti place Sony si LG opteaza pentru xperia insa eu tot la ideea cu Samsung-ul raman big grin

| YoAlLeKcS explică (pentru samysamy):

Da dar exista vreo 2-3 milioane diferenta intre ele ca il luam!

| samysamy a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Mai omule bun, cum sa fie diferenta de 2-3 milioane? xperia u il gasesti in magazine nou nout cu aprox 8-9 milioane(800-900 roni apropo) si galaxy ace plus este 870(8 milioane jumate) ron pe eMAG. cum sa fie diferenta de 2 milioane? maxim dar maxim diferenta este de 50 roni (500 mii) dar nimic mai mult

| YoAlLeKcS explică (pentru samysamy):

Frate stai nu te enerva pentru ca eu nu cumpar de la eMAG sau de pe net eu cumpar de la cosmote la abonament unde scrie ca ace plus este vreo 12-13 milioane uitate pe germanos.ro sa vezi

| samysamy a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Nu ma enervam laughing doar este imposibil sa fie 12-13 miionane un ace plus, eu mi-am luatr cu 13 milioane S plus si este mult mai bun, deci ace plus il gasesti la pret standard pana la 900 roni maxim insa depinde ce abonament vrei la cosmote?

| YoAlLeKcS explică (pentru samysamy):

Da da nu stiu ce naiba au facut ca nu il mai au la cosmote, ma rog nu prea este o problema dar am dat de Allview p5 la 999 lei! Si cred ca pe asta o sa-l iau!

| samysamy a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

E ok decizia ta insa in Allview nu am nici asa incredere, chiar daca aparent sunt bune, deca asta mai bine si LG. in fine treaba ta, mult noroc si nu uita alege cu capul nu cu "pretul"

| YoAlLeKcS explică (pentru samysamy):

Da dar mai conteaza si pretul cateodata! Ms bafta si tie in continuare

| samysamy a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Ok dar telefoanele ieftine pot fi cateodata mai bune ca cele mai scumpe (la asta ma refream)

| EternalVampire a răspuns:

Xperia desigur