| russian1995 a întrebat:

Sall. cine stie cum sa creez folderul acela la Novanet cu filme jocuri gratis? dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KashonTzu a răspuns:

Foarte usor. Respectati doar 5 pasi simpli. ps.1: Creati un folder in care HLDS sa fie,, flmY'' ps.2: Descarci filmu sau jocu etc si il salvezi in,, fkmY'' ps.3: Descarci de pe net,, Browser Lectr'' si il pui in,, flmY''. ps.4: Dai click dreapta pe icoana cu filmul si dai,, Extract to Files'' ps.5big grineschizi filmul si bagi browserul in icoana de la filmul sau joculbig grin funda