| mafiotu00 a întrebat:

Sall de ce cand misc telefonul staanga dreapta nu se intampla nimic de ex la temple run merg doar pe mijloc am Vodafone smart mini funda

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdrianExtreme a răspuns:

Iti este stricat

| mafiotu00 explică:

Prima data a mers perfect cand am instalat temple run 2 nu a mai mers si nu mai merge pe niciun joc sau aplicatie

| mafiotu00 explică:

Am reparat treaba i-am scos bateria si am bagat-o la loc si acum merge nu stiu ce s-a intamplat dar acum este ok. dar nu stiu cui sa dau funda sad

| Haosen a răspuns:

1. Probabil nu ai telefonul compatibil pentru jocul ''Temple Run'', desii nu prea cred. Daca era sa nu fie compatibil telefonul, nu-ti mergea jocul de la bun inceput.
2. Probabil nu ai o pozitie buna, asa face si la mine cateodata, la unele jocuri.
Si in ultimul caz, tind sa cred ca este stricat sau are ceva praf in el si nu face ''contectiunea'', sa zic asa cand il misti. Poate l-ai scapat pe jos, sau in apa. nu stiu.
Du-te cu el la un ''specialist'' sau la cineva care se pricepe, sau mai bine de unde l-ai cumparat.
Succes

| mafiotu00 explică (pentru Haosen):

Nu ca il am cam de 2 sapt si merge totul ecranul nu are probleme nu l-am scapat am avut mereu mainile uscate si nu conteaza unde si cum stau ca tot nu merge si am careva aplicatii la care trebuie sa il misc si nu merge deci este problema ceva sau o setare la care a umblat cineva (desi nu cred ca exista )

| usless a răspuns:

Iti este stricat!
am patit si eu asa cu acelasi telefon

| mafiotu00 explică (pentru usless):

Si ce ai facut?

| usless a răspuns (pentru mafiotu00):

Mam dus la magazinul unde am contract la abonament sau in cazul tau de unde l-ai cumparat si l-am dat la reparat