| ady888888 a întrebat:

Sall de ce nu-mi merge wi-fi pe telefon si imi da error 404 am un LG t385 daca imi spuneti si functioneaza va dau funda si vot

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi dă această eroare când încerci să intri pe o ANUMITĂ pagină, sau pe orice adresă?

Dacă îţi dă eroarea DOAR pe o anumită pagină, asta înseamnă că NU o găseşte!

Dacă eroarea apare la orice pagină, atunci cred că NU se poate conecta prin wi-fi.

Să încerci să te conectezi la acea pagină prin conexiunea de date 2G/GPRS şi dacă te poţi conecta, atunci este o problemă cu conexiunea wi-fi.

Eventual, să refaci setările de net şi configurarea conexiunii wi-fi ( dacă găseşti reţea disponibilă ar trebui să meargă ), sau să faci o "revenire la setări de fabrică" ( din meniul telefonului ).

Dacă nu rezolvi nici aşa, atunci trebuie dus la un Service.

Toate cele bune.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Normal ar fi sa nu iti dea eroarea asta. Du-l la un service.

| ady888888 explică (pentru iubescbulldogii):

Ma vere imi da la toate servarale nu stiu poate ma duc ca eu speram sa mi-l fac singur ca acum doua zile l-am loat

| silviu987 a răspuns:

Nu te va ajuta daca il duci la servis nici ce resetarile dein fabrica ca asa imi apare si mie (funda?)

| ady888888 explică (pentru silviu987):

Da bravo ba vrei funda laughing
ma ajutasi cu ceva?