| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,de unde as putea cumpara un s2 sau un s3? nu conteaza de pe ce site, poate fi si din strainatate cu conditia sa trimita si in Romania, as vrea S2-ul sau s3-ul sa fie pana in 1200 de lei big grin nu conetaza cum e, da as vrea nou sau folosit, nu deteriorat big grin. FUNDA

5 răspunsuri:
| IwantToPlayAGame a răspuns:

Ba deci o mai luat tatatu compania Apple? Spune-i sa-ti ia iphone 5 nu fii fraier.

| NickVlad a răspuns:

Uita-te la Allview P5 e aproape peste s2 si in + e dual sim, la 999 de lei.Am eu si merge super bine! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat