| john112 a întrebat:

Sall deci eu am scos un fisier care-mi citeste prin Adobe reader si eu as vrea sa il pun pe tel am un Nokia c3 si nu stiu ce sa folosesc ca sa mi-l citesca telefonul
DAU FUNDA MERSII

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Acest tip de telefon NU citeşte fişiere tip "Document" ( pdf, word, etc. ).

Dacă documentul tău NU are multe pagini, să încerci să le transformi în fişiere jpeg ( tip poză ), aşa sunt şanse să le vadă - dar vor fi greu de citit/vizualizat...