| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,imi poate spune si mie ce este accesoriu care trebuie sa vina in pachet cu s3, ma refer la s pebble(nu e culoarea, e un accesoriu):uitati ce scrie pe un blog:Se pare ca la capitolul accesorii la pachet, Samsung Galaxy S3 va "bate" tot - smartphone-ul va fi vandut impreuna cu incarcator dedicat, dock, dar si dispozitivul de incarcare wireless la pachet + S Peable.Eu nu stiu ce face se pebble. Funda

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Deci accesoriu reprezinta orice vine pe langa telefon si aici putem enumera: cablu de date - pentru conectarea la calculator, incarcatorul, stylus-ul care este acea bagheta care scrii pe touch, cardul de date - care iti permite sa pui mai multa muzica. Toate acestea sunt accesorii, inclusiv handsfree-ul

Răspuns utilizator avertizat