| poateEU a întrebat:

Sall la toata lumea
am un telefon HTC explorer cu versiunea de android 2.3.5.
telefonul imi de de ceva timp incoace daca nu vreau se i fac upgrade la soft, INTREBAREA MEA ESTE CA DACA II FAC UPGRADEUL LA SOFT MI SE STERGE CE AM PE EL, ADICA JOCURI, MUZICA...
pentru ca as vrea sa fac upgradeul dar mi-e frica sa nu mi se stearga ce am pe el.
dau funda la cel/cea care imi raspunde cel mai bine.
multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, Jocurile, imaginile se afla pe Cardul De Memorie. Asa e la Android. Nu exista pe android memoria telefonului. Deci poti face linistit, nu se sterge nimic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se sterg.Dar am auzit ca daca se strica pierzi garantia. Daca il ai in garantie.

| poateEU explică:

Da il am, telu este nou, si mai am inca 2 ani de garantie

| anonim_4396 a răspuns (pentru poateEU):

Iti multumesc de funda! Sper sa te mai ajut. Pa.