| MaiusDLB a întrebat:

Sall la toata lumea caut si eu un site pentru a descarca jocuri pentru iPhone 4S cine poate sa ma ajute plsss dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| WPP a răspuns:

Salut, doar de pe AppStore poti sa descarci jocuri, iar in caz ca ai jailbreak poti sa iti instalezi din cydia "installous" si prin intermediul lui poti instala ce vrei tu!

| MaiusDLB explică (pentru WPP):

Da dar vezi u nu vreau sa bag cydia pe tlf sad

| WPP a răspuns (pentru MaiusDLB):

Se pare ca nu ai inteles ce ti-am raspuns, DOAR DE PE APPSTORE poti cu un telefon fara jailbreak!

| MaiusDLB explică (pentru WPP):

Aaaaa pai asta stiu de pe app store dar de ex sa descarc de pe un site de pe net si sa le bag pe tlf eu asta vreau sa fac sad

| WPP a răspuns (pentru MaiusDLB):

Fara Jailbreak nu ai nici o sansa sa instalezi aplicatii luate din alte parti in afara de Appstore, in primul rand nu ai cum sa accesezi telefonul si chiar daca ai avea cum, iar in al doilea rand iti dau eroare de instalare pentru ca sunt crackuite si nu le recunoaste sistemul.

5 răspunsuri:
| SuntSmecher a răspuns:

Ti-ai luat iPhone 4S si nu stii sa instalezi jocuri pe el? Tare!