| MaRiOoO a întrebat:

Sall la toti. Pentru mine conteaza aceasta intrebare foarte mult.
va rog datim saiteuri de unde pot descarca jocuri pentru
Samsung GT-i5800 sau Blackberry 9800 Torch acestea sunt telefoanele mele dau funda la cel mai bun site cu jocuri gen
assassin creed sau good of war price of persia
astep raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| Eddyz a răspuns:

"Saiteuri", "astep", "assassin"?! Învaţă gramatica limbii române (şi engleze, dacă tot o foloseşti), apoi adresează întrebări...

| MaRiOoO explică:

Hai gata ma nebunule cel putin raspunde calumea nu imi face tu mie critica ca si tu cateodata gresesti