| 3lnyn0 a întrebat:

Sall.mi-am cumparat azi un Sony xpiria miro si nu gasesc galeria,adica fisierele pe care le-am pus pe telefon din pc, fisierele pe care le-am descarcat. unde se duc astea, le caut de vreo 2 ore si nu le gasesc. mersi

2 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Vezi ca trebuie sa ai o aplicatie prin care explorezi fisierele cardului(acolo se duc fisierele tale ) sau memoria telefonului daca nu ai card :Cauta prin aplicatiile preinstalate ..nu stiu exact uite niste exemple : ThinkFree Office, Polaris... trebuie sa ai acolo o aplicatie care iti arata ce ai pe el happy

Răspuns utilizator avertizat