| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie am cat ar scadea pretul unui telefon intr-un an PLZ FUNDA!

Răspuns Câştigător
| john112 a răspuns:

Depinde de cautarile acelui tel daca se cumpara bine s-ar putea sa urce iar daca apar mai noi si acel tel care vrei sa il acumulezi nu este cautat atunci poate sa scade mult din pret

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Greu de aproximat, DEPINDE ce model şi ce alte modele apar în acel an...

Apoi, depinde din ce punct de vedere te referi : vrei să mai aştepţi un an până să-l cumperi, în speranţa că va scădea preţul?
Sau îl cumperi acum şi te gândeşti cât va valora peste un an?

| YoAlLeKcS explică (pentru bursuc001):

Vreau sa il cumpar la anul, si vreau sa urmaresc un telefon pana atunci ca sa fiu sigur si din asta vroiam sa stiu!

| unknownn a răspuns:

Cam cu 100 de lei mAxim.