| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie daca atunci cand fac un abonament nou la Orange mai platesc un avans cv!? Sau doar cat costa ca sa il iau adica bani aia pe loc! PLZZZZZZ FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| iulyluvy a răspuns:

Nu platesti nici un avans si costa mai putin decat reincarcarea abonamentului
Fundita?

1 răspuns:
| AdeeKidd a răspuns:

Pentru un abonament nou la Orange nu se achita nici un avans. daca achizitionezi un tel nou cu abonament se achita pretul telefonului, iar valoarea abonamentului se va regasi pe factura