| Ava2002 a întrebat:

Sall stie cineva cum se facve un cont de Microsoft la un telefon NOKIA lumi 520...
Am telefonul asta de o luna dar nu ma lasa sa iau nici un joc ca imi cere cont de nicrosoft
Si eu nu am asa ceva

5 răspunsuri:
| AndyAnonim a răspuns:

Pai daca ai adresa de mail(yahoo sau gmail)intri pe site la microsoft si ii dai create account, completezi acolo si voila ai cont

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Https://signup.live.com/signup.aspx?mkt=ro-ro&lic=1
acceseaza acest link si creaza cont Microsoft

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Vad ca likcu-l nu il poti accesa scrie pe Google creeaza cont Microsoft si dai pe primul rezultat

| horia2012 a răspuns:

Incearca si du-te la Setari-email+conturi (si daca nu ai niciun cont, te duci pe "adaugati un cont" si de acolo alegi.