| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,sunt la un coleg acasa si parintii lui i-au luat azi un Samsung galaxy s3 albastru, noi vrem sa ne jucam un joc de pe s3 pe laptopul lui,prin allshare cast am vazut ca se poate, dar numai pe televizoare, pe un blog la functia asta scria asa:Samsung Galaxy S3 se poate conecta prin Wi-Fi la televizoare, laptopuri sau tablete si poate fi folosit si pe post de controller pentru diverse jocuri. deci imi trebuie un program ca sa vad pe laptop ce am pe telefon sau imi trebuie accesoriu ala?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Trebuie să ai o aplicaţie necesară şi acel joc să fie compatibil, caută pe forumuri ceva speciale pentru galaxy s3.

Răspuns utilizator avertizat