| bigigiemall a întrebat:

Sall
Tocmai mi-am cumparat un Vodafone smart mini dar mi-au spus ca nu pot avea acces la internet pana pe data de 6.10. 2013... straight face
Am un modem tot de la Vodafone si as vrea sa incerc sa bag cartela poate rezolv ceva... dar nu stiu ce setari sa fac la retea, wi-fi.
Dau funda pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai baga cartela in telefon si trimite un sms pentru activare. Uite mai multe detalii aici https://www.vodafone.ro/......controller

| bigigiemall explică (pentru Jipa95):

Pai ce sms sa trimit? site-ul nu ma ajuta cu nimic