| Hirom a întrebat:

Am cumpart un Samsung galaxi Wave y si as vrea sa imi downloadez niste jocuri dar dupa ce le bag in telefon imi apara ca fisisrul nu este acceptat. Mai am un Samsung galaxy S plus dar acolo imi apara daca vreau sa primesc surse necunoscute dar la Wave nu imi apara. Stiti unde sa intru in setari ca sa bifez acolo sau sa accept
Va rog raspun detaliat

1 răspuns:
| AndyCMA a răspuns:

Da... setari-? aplicatii si prima trebuie sa fie surse necunoscute iti da un anunt si dai oke si aia e.
Succeswinking