| andreirobert15 a întrebat:

am instalat cu ODIN pe un galaxy s5 android 5.0.
firmware-ul l-am loat de pe site-ul official de la Samsung pentru ca l-am instalat acum 3 luni cand inca nu era OTA, cand intru in setari si informati despre telefon, imi zice ca statul lui e official!
intrebare : acum cand o sa se actualizaze toate galaxy s5 la 5.0.1 sau 5.0.2 se va face actualizarea OTA vazand ca eu nu l-am asteptat OTA pe 5.0?
funda!

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

In mod normal asa ar trebui sa mearga deci nu cred ca o sa ai probleme