| NecunoscutNecunoscut a întrebat:

Sall TPU,
Am LG optimus L7 si am google play, si vreau sa imi descarc jocul Subway surfers si cand dau pe download imi apare ca este necesara logarea pe google si alte jocuri pot downloada doar la unele jocuri/aplicatii imi arata asa, si nu stiu cum sa ma deloghez de pe contul de pe google play! VA ROG FRUMOS SA MA AJUTATII! Mersi

1 răspuns:
| EugenShiAtat a răspuns:

E foarte simplu ai incercat sa-ti faci un cont google play? Daca ai si inca nu merge fa-ti si un cont google si o sa-ti mearga dar depinde la LG optimus L7 stiu ca sunt foarte multe aplicatii din fabrica care nu merg dar nu stiu de ce. Ar fi mai bine daca l-ai vinde si ai mai pune niste bani si ti-ai laut orice Samsung. Daca ai deja cont google play incearca sa faci altu daca ai vreo nelamurire iti las ID sa vb (eugenfitze2012@yahoo.com)