| anonim_4396 a întrebat:

AM nevoie de mare ajutor. Am un telefon Samsung Galaxy Gio. Un prieten mi-a tot incercar codul care era un model si acum nu mai merge si imi cere e-mail si parola si nu ma conecteaza daca le introduc.........Cum sa rezolv problema? Pot restarata telefonul sau ceva?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să introduci datele care au fost folosite iniţial pe telefon, la activarea contului Google.
Dacă NU te conectează, înseamnă că NU le-ai introdus pe acelea ( nu sunt corecte ).

Încearcă cu metoda EXPLICATĂ la punctul 5 de la linkul :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/

Toate cele bune.