| AndreeaAndreutza48 a întrebat:

am nevoie urgenta de un raspuns VĂ ROOOGGGG!

Am telefon Allview A4 duo si cand il deschid imi apare ca cardul meu de memorie este degradat si acum nu mai am nici muzica nici poze pe telefon
Va rog frumos ajutati-maaaa! Ce trebuie sa fac sau la ce sa apelez.
Nu-mi spuneti sa scot si sa bag cardul inapoi ca nu a functionat

7 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Iti trebuie cititor de card, daca nu ai la laptop, iti trebuie unul pe USB - se introduce cardul in adaptor, apoi in cititor si se incearca citirea pe calculator sau laptop. Se poate incerca si un program de recuperare date gen recuva de la piriform.

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Poate merge si programul asta pentru recuperat http://windowspc.ro/......a-datelor/

| Ionut165 a răspuns:

Cardul tau posibil e virusat

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Ionut165):

Inseamna ca imi trebuie un card nou? Cred ca da sad dar daca e doar asta e ok

| Ariana08012003 a răspuns:

Îmi pare rău dar nu cred ca exista soluție. Mi s-a întâmplat si mie. Cred ca ori s-a rupt ori s-a zgâriat. Nu te supăra pe mine dacă am greșit. Așteaptă si alte raspunsuri. (^3^)

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Ariana08012003):

Inseamna ca trebuie sa imi iau un card nou

| AndreeaAndreutza48 explică (pentru Ariana08012003):

Si ce ai facut?