| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare:Se poate sa imi schimb telefonul si sa raman cu acelasi abonament.Am un Alcatel one touch si as vrea sa il schimb cu un alt telefon. Sunt pe Orange. FUNDA

7 răspunsuri:
| ioanahd1 a răspuns:

Da.Nu conteaza daca schimbi telefonul, abonamentul este pe cartela.
Funda?

| rares85 a răspuns:

Bineinteles ca se poate, la expirarea contractului poti cumpara un nou telefon prin fidelizare.

| anonim_4396 explică (pentru rares85):

Abonamentul pe care il am este de vreo jumatate de an si as vrea sa imi schimb telefonul acum lunile astea!

| rares85 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci nu poti sa cumperi un alt telefon pe acest abonament.solutii :cumperi un telefon nou la liber sau unul sh, poate gasesti cu garantie.

| Rosualbastruviolet a răspuns:

Dar de ce vrei sa iti schimbi telefonul nu esti multumit de actualul telefon?

| anonim_4396 explică (pentru Rosualbastruviolet):

Nu as vrea sa il schimb cu Acer cloudmobile s500 sau Acer liquid z2 daca se poate. Se poate?

| Rosualbastruviolet a răspuns (pentru anonim_4396):

Bineinteles ca se poate happy