| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall TPU, am o intrebare vreau sa achizitionez un Samsung galaxy mini 2 si vreau sa stiu daca merita sau nu!? Va rog cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Agent47 a răspuns:

Da eu detin acest telefion si este o achizitie foarte buna. Are android si poti descarca sute de jocuri si aplicatii. Ecranul este mare, designul e frumos, singura problema ar fi autonomia bateriei ( circa 2 zile daca te mai si joci, 6 ore daca joci ca spatu' ) internetul e rapid iar spre deosebire de alte telefoane cu andoid ( nu toate ) pe langa google play mai are si Samsung apps de unde poti lua aplicatii si in plaus toate aplicatiile merg bine ( la alte telefoane cu android nu merg toate )