| Komarov a întrebat:

am o mica problema am niste casti de Nokia e7 cu dop si le folosesc la un 5800 xm si miau mers pana acum pana intr-o zi le-am pus in buzunar si le-am scos si acum cand le bag sa ascult
muzica se intrerup cand apas pe mufa incepe sa se auda dar numai in anumite pozitii am avut multe handsfree-uri si toate au facut asa dupa un anumit timp de utilizare dati-mi sfaturi va rog

1 răspuns:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Posibil sa ai probleme la mufa sa sa iti fie cablul de la casti intrerupt