| CristiSatmaru a întrebat:

Sall TPU, am o problema...am un iphone 3gs cu ios 6.1.6 si se inchide singur...cred ca e de la decoadare,era codat in Orange si l am dus la un gsm sa mi-l decodeze si dupa un timp a inceput sa se inchida singur. Si dupa ce se inchide,cand il deschid imi ara ta ca nu mai are baterie, chiar daca avea 100% cand s-a inchis! !

1 răspuns:
| andrei690 a răspuns:

Cred ca e bateria defecta sau ii trebuie un restore deci ai facut decodare degeaba. De curiozitate, pe ce retea esti?