| RoDanny a întrebat:

Sall TPU, am o problema atunci cand cuplez telefonul meu la cablul de date la calculator imi arata ca telefonul se incarca si mai scrie "INCARCARE INCEATA" si nu imi arata nici un fisier de deschis pe calculator.
P.S. : Asta se intampla doar la telefonul meu pentru ca telefonul pe care l-am avut si il am nu se intampla asta si folosesc acelasi cablu. Nu ma pricep foarte bine la telefoane. sad
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| MihaiKJL a răspuns:

Conecteaza telefonul la PC si descarca DriverEasy pune-l sa iti cauta driverul pentru telefonul tau dupa care il sintalezi. Si daca ai telefon pe Android verifica sa in setari activat modul USB. Succes!

| RoDanny explică (pentru MihaiKJL):

Ms nu aveam modul USB activat in setari

1 răspuns: