| c0sty234 a întrebat:

Am o problema cu o tableta Samsung galaxy tab 2 7.0. Cand are 1-2 % baterie si o bag la incarcat in 5 secunde imi arata 100% si nu se mai incarca si daca o scot imi arata 0 si se inchide... Este in garantie. Ce pot face ca daca o duc stau fara ea 6 saptamani

Răspuns Câştigător
| Vlad9800 a răspuns:

Daca ai incarcatorul original nu vad ce ar cauza aceasta problema.Te poti duce la un service specializat la tine in oras daca problema continua.

2 răspunsuri:
| Armi480 a răspuns:

Si eu am tot o tableta de asta si acelasi lucru se intampla dar dupa un timp a disparut.Eu zic sa te duci sau sa chemi un reparator ca n-are cum sa stea acolo 6 saptamani.

| Ionutz_Sofronici_1995 a răspuns:

Pai daca ai garantie mergi si ceri o alta baterie... Bafta!