| AnormalFunkyGuy a întrebat:

Sall TPU, Am o problema cu telefonul, am Samsung galaxy gio (S5660), GINGERBREAD, android 2.3.6. Ce pot face ca sa dau update? Am facut prostia de a ignora atunci cand scria pe telefon ca 'O noua versiune Android a fost actualizata' (Sau asa ceva...)... Vreau, de exemplu, sa-mi instalez "My Boo", si intru pe Magazin Play si cand intru la downloadu de la My boo imi zice sus (pe fond negruhappy "Dispozitivul dvs. nu este compatibil cu aceasta versiune." Ce inseamna asta? Ca nu e bun androidu (Trebuie actualizat) sau pe telefonul meu nu se poate?

Ce icare raspund la ambele intrebari au fundawinking

Răspuns Câştigător
| bulbulica a răspuns:

Am acelasi telefon ca tine si sunt 'n' aplicatii care nu merg pe telefonul nostru, din pacate nu este de vina versiunea happy, am testat asta si oricum atata timp cat spune ca dispozitivul nu e compatibil... clar nu e ceva de software happy, in curand doresc sa mi-l schimb cu un mini 2, gio e mult prea depasit, totusi are avantajul la un display destul de mare big grin

| AnormalFunkyGuy explică (pentru bulbulica):

Oricum vreau sa-mi iau S3... dar tot vr sa joc My boo big grin

3 răspunsuri:
| Alexxandruxx a răspuns:

Du-te la setari->despre telefon-> actualizare sofware. Acolo vezi daca ai o noua actualizare.

| AnormalFunkyGuy explică (pentru Alexxandruxx):

Da. Am dat si zice ca se conecteaza sau ceva de genu si dupa aceea zice ceva ca nu exista actualizari. :S