| salltpu a întrebat:

am o problema cu un Samsung galaxy mega 5.8 am pus telefonul la incarcat l-am deblocat sa citesc un mesaj l-am blocat iar dar cand am incercat dpa 10 secunde sa il deblochez sa sun pe cineva nu mi se mai aprinde ecranul e negru butoanele de sub acesta se aprind dar el nu am incercat sa il opresc si sa il pornesc sa ii scot bateria si sa o pun iar dar nimic nu merge si mentionez ca nu l-am scapat a fost pe masa tot timpul ce pot face multumesc in avans

Răspuns Câştigător
| AlleMrr69 a răspuns:

Trebuie să-l duci la Sevice să se uite la el, nu ai ce altceva să faci.

| salltpu explică (pentru AlleMrr69):

Multumesc pentru raspuns asta am facut si mi-au inlocuit ecranul pe baza garantiei

1 răspuns: