| Pietricel a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor. Am un Samsung Galaxy A3 care avea Android 4.4.2, aparuse o chestie cu firmware update si eu ca noo u i-am dat. As vrea sa stiu si eu cum fac downgrade inapoi la 4.4.2. Mersi!

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Inapoi nu ai cum sa ii dai. poate daca te duci la un service si ii dai resoftare. dar este contracost

| Pietricel explică:

Android 5 imi merge pur si simu ca dracu(no hate)

| TheOneTime a răspuns:

Nu ai de ce sa faci downgrade. Unele aplicatii nu iti vor merge pe acea versiune inapoiata de Android. Pur si simplu nu are rost sa faci downgrade.

| Pietricel explică (pentru TheOneTime):

Merge ca dracu Android 5(no hate)

| TheOneTime a răspuns (pentru Pietricel):

Telefonul tau este oricum cam slab, asa ca nu prea ai ce sa ii faci.