| lucian191 a întrebat:

Cine stie un joc rpg gen sa iti creezi un caracter si sa il faci lvl mare sa te plimbi pe mai multe harti si sa faci lvl, magii, echipament, etc. gen metin2 sau WoW, dar pe telefon Nokia n97, precizez ca nu este android. Va rog daca se poate sa imi dati linkul de download pe pc sa il bag prin usb. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Madalin21 a răspuns:

4 story e gen metin2 numai ca la 4story lv maxim e 91 nu 100
Bafta!

| lucian191 explică (pentru Madalin21):

Daca nu ai citit tot... am intrebat pentru telefon Nokia n97!

| Madalin21 a răspuns (pentru lucian191):

Intra pe www.emobile.com si gasesti jocuri pentru orice telefon

| lucian191 explică (pentru Madalin21):

Nu merge...

| Madalin21 a răspuns (pentru lucian191):

Inseamna ca nu ai descarcat ceva bine

| lucian191 explică:

Daca nu ai citit tot... am intrebat pentru telefon Nokia n97!