| Eddy17RO a întrebat:

Am si eu o intrebare vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu care sa aleg dintre Huawei Ascend P6 si Huawei Ascend G630. Vreau sa zic ca p6-ul e mai frumos la design, semana izbitor cu un iphone, are mai multi ghz, adica 1.5 fata de cei 1.2 ai lui g630.P6 are si o camera frontala mai buna de 5 mp, fata de cea de 1 de la g630, si cea de pe spate filmeaza full hd fata de cea de la g630.Dar un mic dezavantaj este ca p6 are 4.7 inch fata de cei 5 de la g630 si ma gandesc ca vreau sa fie telefonul mai mare, si faptul ca este si mai nou g630.Va rog pareri!

Răspuns Câştigător
| mgolea37 a răspuns:

Ascend G630

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

P6, desi e de anul trecut a fost totusi flagshipul celor de la Huawei, care acum e P7, iar ecranul mai mic nu conteaza asa tare, ce rost are sa iei un telefon cu ecran mare daca nu poti sa faci mai nimic cu el?