| FreshRedBull a întrebat:

am si eu o porblema cu telefonul, am un Samsung galaxy ace si l-am scapat in cada cu apa cand faceam baie si acu are cateva probleme in sensul ca acum dupa ce il aprind se misca mai greu decat de obicei si il apuca sa isi incarce bateria singur (ne fiind la incarcat) sa primesc mesaje false adica doar sunete, sa se aprinda singur sa se stinga singur nu se conecteaza la wifi se aprinde ecranul singur nu vr sa se stinga ercanul de la buton se stinge cand vr el... daca stie cineva ce pot sa ii fac l-as ruga sa imi lase un raspuns

DAU FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

1 răspuns:
| MaryAdry a răspuns:

Și eu am avut acest telefon. Nu e din cauza apei. E foarte vechi și întrecut... Și telefoanele trebuie schimbate din când în când...