| Petrica_Petre_1998 a întrebat:

Sall TPU
Am si eu o problema cu youtube la Nokia Asha 210 nu ma lasa sa vizualizez videoclipurile se incarca pana la 60% si dupa aia spune Niciun raspuns Incercati din nou incerc si face la fel ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Totul tine de internet: fie din pricina routerului(daca folosesti unul), fie din pricina internetului de la cartela sim. Nu la telefon este problema.

| Petrica_Petre_1998 explică (pentru anonimg):

Telefonu este Dual Sim dar am doar o cartele in el

| Mexx99 a răspuns:

Buna.Am avut acest telefon in urma cu vreo 2 luni deoarece nu l-am mai suportat, mie bateria nu mi se incarca deloc, telefonul merge foarte foarte nasol.SIGUR SIGUR e de la telefon.De cat timp il ai? Iti poti vedea pozele din telefon? eu nici nu le pot sterge macar.