| Sutza a întrebat:

am si eu un telefon Samsung galaxy mini 2 si cand apas la meniu, in a doua casuta jos de tot in dreapta e spatiu gol. vreau sa stiu cum il umplu ca iau aplicatii si nu intra (nu vreau presupuneri ) daca ai galaxy mini 2 si ai problema asta spune ce trebuie facut! TE ROG FRUMOS! DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Salut!
Pai poti sa dai pe butonul de 4 linute in stanga telefonului jos (Asta o faci cand esti in meniuwinking )
Tii apasat pe iconita programului/jocului din meniu pe care vrei sa-l pui acolo si il pui in coltul meniului pana ajunge la pagina meniului respectiva... De acolo iei degetul si a aparut acolo!
Bafta!
Funda?big grin