| xFoorMusiicx3x a întrebat:

am un galaxy next turbo (nu-i mini).ce imi recomandati sa dau la schimb cu alt telefon (ce telefon imi recomandati )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut Next Tubo (a vrut sa inoate, asa ca l-am luat in piscina) si crede-ma seamana cu Mini. Pai...prezul unui Galaxy Next Turbo este de 99€, eu zic sa-l dai in schimb pentru un Mini 2. Acelas pret, calitate mai buna si functioneaza Temple Run sau un telefon pe care vreau sa-l cumpar eu luna asta Lg Optimus L5/L5 II dar asta costa cu 70€ in plus