| BlackEdy a întrebat:

Sall TPU, am un galaxy S4 si am o problema...mereu cand pun ceva la descarcat pe magazin play imi apare ca se instaleaza si pot sa il las asa si 2-3 zile ca tot nu se instaleaza...eroarea asta mi-a aparut de o saptamana si nu cred ca am facut ceva la telefon,a aparut pur si simplu, si nu pot sa fac update la android sau la soft ca nu imi merge nici cablul de date..nu il citeste,adica il bag si nu poate decat sa se incarce, nimic mai mult.
Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Salveaza-ti pozele sau datele importante pe card/stick, intra in setari si cauta "creare copii de rezerva si revenire la setarile din fabrica".
Daca totusi nu vrei incearca sa dai restart la telefon si dupa care intri imediat pe magazin play si dai descarcare desi asta nu s-ar putea sa functioneze (am avut si eu problema asta si mi-a mers)
Totusi recomand sa dai factory reset si telefonul va fi ca si nou

| dariusmanea02 a răspuns:

Trimite un fetback

| petrica25 a răspuns:

Iti apare eroare aia pentru ca ai resetat telefonul din bios ca sa rezolvi aceasta problema resetezi telefonul din setari