| AlexandruDavid2277 a întrebat:

am un iphon 4 si cand intru in appstore vreau sa descarc ceva imi zice ca trebuie sa actualizez la ios 9, intru in setari - general - actualizare software si imi zice ios 7.1.2 este la zi... Cum fac sa il actualizez Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu mai poti face actualizari la iphone 4

| Kryeno a răspuns:

Din păcate pentru tine, Apple nu mai lansează update-uri pentru iPhone 4, iOS 7.1.2 fiind ultimul lansat pentru acest model. Dacă ai neapărată nevoie de aplicațiile respective, poți încerca să strângi bani pentru un nou telefon.