| Gaby405 a întrebat:

Am un iPhone 6 cumparat de la Orange care este codat pe aceeasi retea, imi puteti spune un program care ma poate ajuta sa-l decodez gratis?

Răspuns Câştigător
| Alejay a răspuns:

Decodarea la sediu va costa 100 de euro daca telefonul inca nu mai este sub contract ( daca a fost cumparat la abonament si re-vandut tie si persoana n-a mai platit abonamentul telefonul iti va fi retinut, deci nu te risca stiu caz )
Decodare nu exista gratis, tot ce tine de Iphone are legatura cu serverele Apple, singurele iphone care inca se mai pot decoda sunt iphone 3g 3gs, prin niste pasi foarte complicati.
Afla pe internet cat costa decodarea si nu ai de ales decat sa platesti gratis nu se decodeaza

1 răspuns:
| dan544444 a răspuns:

Te duci la sediu