| AlexAlexutzu2002 a întrebat:

am un LK K7. I-am făcut Root după i-am dat actualizare de software și nu de mai aprinde când vreau sa-l aprind îmi apare logo-ul și rămâne așa cum as putea să-l repar acasă
Funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=lk+k7+custom+rom
Acum serios vorbind, ia-ti ce rom vrei de pe needrom.com poate ai vreun firmware anume sau ceva ce-ti place, si-n caz de-l faci "brick" il faci cu mana ta. Ideea e sa te pricepi si la cum ai cerut soft, nu e recomandat sa faci tu asta; cauta pe cineva care se pricepe.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-i faci un hard reset, daca poti. Cauta-i soft-ul pe internet si "Resofteaza-l" tu daca te pricepi.

| AlexAlexutzu2002 explică (pentru CM7YRE):

Un link pentru soft daca ai

| CM7YRE a răspuns (pentru AlexAlexutzu2002):

Http://lmgtfy.com/? q=lk+k7+custom+rom
Acum serios vorbind, ia-ti ce rom vrei de pe needrom.com poate ai vreun firmware anume sau ceva ce-ti place, si-n caz de-l faci "brick" il faci cu mana ta. Ideea e sa te pricepi si la cum ai cerut soft, nu e recomandat sa faci tu asta; cauta pe cineva care se pricepe.