| tudyeu a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini si nu mi se mai deschide chiar daca este incarcat.Se deschide si procesul o ia de la capat.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Du-te cu el la reprezentanta daca mai e in garantie. Daca nu mai este va trebui sa dai niste bani sau te duci la un service din asta ca sa iti afle ce are si dupa intrebi cat costa dar s-ar putea sa fie placa video sau ceva de genul. Ori cum succes.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme cu placa de baza. Daca ai garantie la el mergi acolo de unde l-ai cumparat si explica-le situatia. Daca nu este in garantie va trebui sa platesti reparatia.

| tudyeu explică:

Multumesc amandurora oricum!

| Andrei1099 a răspuns (pentru tudyeu):

Trebuie reinstalat Androidul!

| tudyeu explică (pentru Andrei1099):

Nu am cum ca nu se mai deschide telefonul.

| Andrei1099 a răspuns (pentru tudyeu):

Cand il pornesti tine apasat tasta de pornire si tasta din centru, in aceelasi timp si va intra inrun meniu de resetare sau de download.Incearca o resetare ( in meniul care apare selectezi wipe and data reset, dar asta va sterge tot ce e in telefon)

| tudyeu explică (pentru Andrei1099):

Mersi mult chiar a mers!

| Andrei1099 a răspuns (pentru tudyeu):

Cu Placere!

| Gabytzu_Gaby_1993_BhOw a răspuns (pentru tudyeu):

Salut
imi poti zice si mie cum ai facut ca am aceiasi problema